Ploty, zdi, sloupky

Každý z plotů je možné objednat v několika desítkách barevných kombinací. Při výběru plotů se proto zaměřte zejména na tvar bloků. Každý díl plotu (blok, hlavice) může být vyroben v libovolně barvě podle VZORNÍKu barev Korte za stále stejnou cenu. Výrobky doporučujeme natřít impregnací.

Můžete se podívat na "Půdorysy plotových bloků a jejich podrobný popis".

Klikněte prosím na typ plotu, který Vás zajímá:

- plot: IDEAL:Ideal je nejčastěji vyráběný typ plotu. Na první fotografii je plot z bloků s osazením (s drážkou), na druhé fotografii pak bloky bez osazení (tedy bez drážky) a dvě řady bloků podezdívky.

- plot: FINAL:Final má čtvercové sloupkové bloky, liší se i povrchem bloků. Na první fotografii je plot z bloků s osazením (s drážkou), na druhé fotografii pak bloky bez osazení (tedy bez drážky). Na druhé fotografii je podezdívka zároveň sestavena ze sloupkových bloků (to je kombinace méně obvyklá), většinou se pro podezdívku využívají bloky FINAL DUO (jako je tomu na první fotografii).

- plot: UNIVERZAL-FINAL:

- plot: DOMINANT:Plot DOMINANT další typ plotu, který se liší rozměry i povrchem bloků od výše uvedených. Ukázkový plotový modul záměrně zobrazuje obě možnosti konstrukce sloupků: zatímco levý sloupek začíná na základu, pravý sloupek je umístěn na podezdívkovém bloku.

- plot: VALKOR:Od ostatních typů plotů se liší tím, že ke zhotovení podezdívek mezi sloupky slouží monolitické samonosné desky, pod kterými není nutno budovat základ. Přestože je to (spolu s plotem HAKLÍK) nejmohutnější plot firmy TETRAM, jde o řešení překvapivě úsporné: pokud se zákazník rozhodne právě pro tento typ, ušetří díky neexistenci základu pod podezdívkovými částmi plotu cca 3.120,-- Kč bez DPH za každé plotové pole v délce 2,4 m (cena vychází z částky 1.300,-- Kč bez DPH účtované při zhotovení plotu dodavatelským způsobem za každý běžný metr podezdívkového základu).

- plot: OPTIMAL: Bloky OPTIMAL patří mezi nejmenší. Slouží ke stavbě malých plotů jako je na první fotografii. Pokud se ale bloky sestaví "na vazbu", je možné naopak vytvořit impozantní mohutný plot nebo zeď.

- sloupky z bloků: MAX:Bloky MAX jsou mohutné bloky, které jsou určeny pro stavbu sloupků (vstupní brány a vjezdy).

- sloupky z bloků: HAKLÍK

Bloky HAKLÍK jsou stejně jako bloky MAX mohutné bloky, které jsou určeny pro stavbu sloupků (vstupní brány a vjezdy).

stříšky a hlavice: