TOP 10


  1. 1 431 Kč / ks

  2. 665 Kč / ks

  3. 378 Kč / ks

  4. 306 Kč / ks

  5. 222 Kč / ks

  6. 724 Kč / ks

  7. 1 033 Kč / ks

Jezírková malta

Jezírková malta 

Popis JEZÍRKOVÉ MALTY: JEZÍRKOVÁ MALTA je unikátní dvousložková stavební směs, která je po vytvrzení určena k přímému kontaktu s vodou. JEZÍRKOVÁ MALTA zabraňuje prosakování vody (odpuzuje vodu, je hydrofobní).

Použití JEZÍRKOVÉ MALTY: JEZÍRKOVÁ MALTA se používá pro spojování a spárování přírodních materiálů jako je pískovec, opuka nebo uměle vytvořených materiálů - umělý kámen, beton, cihly... V kombinaci s JEZÍRKOVOU MALTOU můžeme na zahradě vrstvením kamenů (pískovce) vytvořit například koryto řeky, poskládat pítko pro ptáky... nebo s uměle vytvořenými materiály z umělého kamene (TM-Bloky®) postavit za krátkou dobu obdivuhodnou zahradní kašnu (TM-KAŠNA®). Stavebnice těchto kašen lze vybírat v řadě různých variant a velikostí. JEZÍRKOVÁ MALTA vždy zaručí VODĚ-NEPROPUSTNOU vrstvu.

Rychlé opravy s JEZÍRKOVOU MALTOU: Při poškození materiálu jako je odloupnutí, roztržení přírodního kamene vlivem mrazu, „sesednutí“ navrstvených kamenů a vzniku spáry, JEZÍRKOVOU MALTU jednoduše vtlačíme do vzniklé mezery nebo odloupnuté části  a získáme po zatvrdnutí opět vodě nepropustnou vrstvu. Oprava díla s případným poškozením tak bude velmi jednoduchá.

Balení JEZÍRKOVÉ MALTY:

Složka „A“ – sypká v PE pytlích, baleno po 20 kg

Složka „B“ – tekutá v plastové lahvičce 250 ml

 
362
3631362363
Značky

Kód: 73-001   Dvousložková stavební směs, která je po vytvrzení určena k přímému kontaktu s vodou. Zabraňuje prosakování vody (odpuzuje vodu, je hydrofobní). Příklady použití při stavbě: kašna, umělá řeka, fontána, jezírko, pítko pro ptáky, nádrž pro zachycení vody, vodě nepropustný beton...

Značka: TETRAM, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Skladem (1 ks)

362 Kč / ks
299,17 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem