ALPHALITH Stone Seal GLS - glazura na kámen

 

ALPHALITH Stone Seal GLS - glazura na kámen ALPHALITH Stone Seal GLS - glazura na kámen ALPHALITH Stone Seal GLS - glazura na kámen

 
StoneSeal GLS alphalith vytváří velmi odolnou a dlouhodobě fungující ochranu betonových výrobků před ušpiněním povrchu od olejů, organických látek, prachových částic, kapalin obsahujících vodu a dalších látek. Při opakovaném nátěru je možné vytvořit „glazuru“ – lesklý a hladký povrch kamene.
Varianta
Cena 111,57 Kč 210,74 Kč 412,40 Kč od 111,57 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 135 Kč 255 Kč 499 Kč od 135 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Doplňkové položky
Záruka 2 roky
 
 

Podrobnosti se dozvíte po přečtení souboru, který je zde ke stažení (záložka "Soubory").
 
Přípravek StoneSeal GLS alphalith patří mezi výrobky označované zkratkou DWR (Durable Water Repellent-trvanlivá vodoodpudivost) a patří mezi nanotechnologie povrchové vrstvy.
 
Přípravek StoneSeal GLS alphalith způsobuje:
-        dlouhodobou ochranu povrchu betonu před působením kapalin a před ušpiněním
-        zintenzívnění barevného odstínu a textury povrchu s mírně lesklým efektem
-        vytváří dojem mírně vlhkého povrchu mírným ztmavením povrchu (wet effect)
-        omezení tvorby vápenných výkvětů
-        omezení ušpinění
-        snadné čištění povrchu
-        omezení růstu řas, mechů a lišejníků a tím brání zezelenání povrchu
 
DOPORUČENÍ: Pokud máte velmi savý povrch, který se běžně vyskytuje třeba u betonu, umělého kamene i přírodního pískovce, vyplatí se nejprve natřít kámen prostředkem ALPHALITH STONETEC IS (je zde rovněž k dostání v e-shopu) a teprve navrch aplikovat StoneSeal GLS. Alphalith Stonetec IS totiž zabrání průsaku další tekutiny do kamene (betonu) a tím se výrazně sníží spotřeba následujících nátěrů StoneSeal GLS. Je nutné nechat po natření do druhého dne Alphalith Stonetec IS zaschnout. Poté už můžete natřít impregnovaný kámen StoneSeal GLS, který způsobuje ve více vrstvách lesklý povrch. Prvotní impregnací tímto postupem zabráníte zbytečnému vsáknutí StonetecSealGLS. Prostředek by se za normálních okolností  vsakoval do pórů a bylo by třeba provést více vrstev než se póry v kameni uzavřou. Alphalith Stonetec IS ve vsakování zabrání a  StoneSeal GLS už potom vytváří lesklý povrch.